circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартувала Всеукраїнська олімпіада з інформатики

21.03.2018, 10:01

text
Поділитися:

У Запоріжжі розпочався IV етап VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Організаторами інтелектуальних змагань є Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Урочисте відкриття відбулося на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей». Учасників привітали заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, координатор IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти Олег Китайцев, голова журі олімпіади, керівник центру інформаційних технологій методичного центру управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Микола Кузічев .

Олімпіада з інформаційних технологій була започаткована авторським колективом учителів інформатики м. Дніпро у 2000 році. Статусу державної вона набула в 2012 році. Цей освітній стартап є суто українським, і зараз авторський колектив ініціював проведення міжнародної олімпіади з інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році в Україні.

Цього року естафету проведення олімпіади, символом якої є кубок, започаткований на першій олімпіаді у 2012 році в місті Дніпро, Запоріжжя прийняло від Сумської області.

Запоріжжя зустріло 26 команд із різних куточків України у складі 86 найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших учнів.

На учасників олімпіади впродовж трьох днів чекають складні та цікаві випробування та завдання, де вони зможуть проявити свою творчість, знання і наполегливість. Оцінювати їх результати буде журі олімпіади у складі 25 членів: 11 доцентів, кандидатів педагогічних та фізико-математичних наук, дев’ять учителів закладів загальної середньої освіти, троє завідувачів кафедр та лабораторій, розробник програмного забезпечення компанії Games та двоє студентів закладів вищої освіти України.

Творчою окрасою урочистого заходу стали виступи танцювальних та співочих колективів спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум», вихованців Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості та школи українського рукопашного бою «Спас».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: