+3°

+3°

У Запоріжжі стартували аматорські баскетбольні змагання

01.11.2018, 20:15

У Запоріжжі стартувала традиційна першість міста з баскетболу серед аматорів. Цього року в змаганнях беруть участь 9 колективів. Чемпіонат розпочався поєдинком чинного чемпіона «Металург-ЗНТУ» проти команди «Запоріжсталь». Чемпіонат Запоріжжя з баскетболу триватиме з осені до весни. Традиційно в цих змаганнях беруть участь аматори, студенти та вихованці місцевих ДЮСШ.

Стабільний фаворит міської першості – Металург-ЗНТУ”. В першому турі суперником чинних чемпіонів була команда Запоріжсталь”. Будучи дебютантами, баскетболісти в темно-бордовій формі дуже яскраво розпочали поєдинок. На 15 секунді в результаті енд-вана вийшли вперед – 3:0. Натомість господарі виглядали не зібрано. Часто припускалися втрат мяча.

Однак після тайм-ауту Кирила Вікторова все стало на свої місця. Візитні триочкові. Швидкість. Упійманий кураж юної перспективи ЗНТУ Романа Морозова та першу чверть врятовано – 32:20. Після перерви Металург додав до свого здобутку ще 28 очок, у той час як опоненти 13. У передостанньому ж відрізку матчу перевага в класі максимально дала про себе знати. Ще 20 пунктів йде до архіву студентів, на що суперник відповів шістьма. За цих обставин керманич господарів випускає на арену баскетболістів підростаючого покоління – Марка Бера та Михайла Дудузова. Хлопці 2003 року народження.

Тож, у першому турі міської першості з користю час провели всі. Молодь зробила перші кроки до жорсткого спортивного майбутнього. Гравці ж основного складу розігрілись перед чемпіонатом України, котрий стартує в суботу. Національні змагання першої ліги команда Кирила Вікторова чекає з нетерпінням. Олександр Бартоломєєв – баскетболіст команди Металург-ЗНТУ” зазначив: усі учасники команди рішуче налаштовані на перемогу.

Нагадаємо, що раніше згаданий Олександр Бартоломєєв деякий час грав у США. Тож, його щирий сплеск емоцій з бажанням вигравати – підкріплено технічними здобутками з-за кордону. Як це виглядатиме пліч-о-пліч із улюбленою командою стане відомо вже цими вихідними. Перший суперник Металурга у вищій лізі – Золотий вік -2 з Кропивницького. В суботу на паркеті спорткомплексу ЗНТУ матч стартує о 18:00. Наступного дня о 12:00 колективи зійдуться ще раз. Щодо кінцевого результату гри з Запоріжсталлю – рахунок 84:55, на користь машинки.