+3°

+3°

У Запоріжжі стартували змагання другого кола Суперліги з гандболу

16.02.2021, 16:19

Перший опонент запорізької «Академії гандболу» у другому колі Суперліги — маріупольський «Донбас». Для гостей цей матч був важливою нагодою підготуватися до ігор Європейського кубка, котрі заплановані на 19 та 20 лютого. Зважаючи на події першого тайму, підопічні Івана Фучеджи отримали розігрів, за яким приїхали. Молоді, мотивовані запоріжці складали жорстку конкуренцію візаві. І попри різницю в класі, на перерву господарі пішли за незначного відставання лише у 2 очки — 13:15.

Усвідомлюючи, що треба мужньо перетерпіти кризовий період, запорізька команда свідомо відпрацьовує задані комбінації, зазираючи на перспективу. Майже все вдається, хіба що реалізація пенальті кульгає. З семи кидків чотири досягли мети. Щодо загального результату — він закономірно фіксує перемогу більш досвідчених гостей.

У другій четвірці Суперліги цього ж дня запорізький «Мотор-Політехніка» подолав «Львів» – 30:25. «Портовик» взяв гору над «ЦСКА» – 35:26.