+3°

+3°

У Запоріжжі стартував 20-й сезон пляжного футболу

28.07.2021, 16:37

У серпні нинішнього року має відбутися чемпіонат України з пляжного футболу. Національний старт пройде у Бердянську. Наразі тривають відбіркові турніри, де команди виборюють право поїхати на всеукраїнські перегони. У Запоріжжі таких охочих — 4 колективи.

Ми споглядаємо за матчем першого туру другого кола. Чинний чемпіон змагань «Нікма» проти команди «Нью Лайф». У рамках першого кола зустріч цих колективів завершилася на користь чинних переможців старту. Цього разу футболісти у червоних формах вже у першому таймі заявили про рішучість взяти реванш. Відзначився Євген Мирошников. Так із мінімальним рахунком 1:0 перший відрізок поєдинку і завершився. Однак у другому досвідчений візаві вирівняв його завдяки голу Данила Мацюти. Щодо фінального тайму, гравці «Нікми» дотиснули суперника та вкотре довели протистояння до переможного завершення — 2:1. Переможний мʼяч на рахунку Артема Подріза.

У паралельному матчі «Штурм» переміг команду «Вибір» із рахунком 4:3. На цю мить колективи «Штурм» і «Нікма» мають по 7 очок. 6 очок у колектива «Вибір». «Нью Лайф» наразі є аутсайдером без жодної перемоги в своєму активі.