+3°

+3°

У Запоріжжі стартував боксерський сезон національного масштабу

03.04.2019, 18:00

Протягом трьох днів у клубі “Бойові рукавички” тривав зональний чемпіонат України серед юнаків 2005-2006 років народження. Ці змагання були відбором до фінальної частини національної першості. У зональному чемпіонаті беруть участь представники трьох регіонів – Донецької, Луганської та Запорізької областей. Цей турнір вже не перший рік проводиться у Запоріжжі. Приводом для цього стало вміння місцевого осередку федерації боксу України організовувати старти найвищого рівня. Не став винятком і нинішній старт.

Пройти сітку відбору на звітному старті спортсменам виявилося досить складно. Адже за кількістю учасників нинішня першість стала чи не рекордною – понад 120 спортсменів претендували на обмежену кількість путівок на фінальну частину. Проте запорізькі боксери вкотре довели – вікова категорія “юнаки” в місті традиційно сильна. За підсумками змагань 18 запоріжців здобули право виступити у фінальній частині. Графік у представників збірної області досить щільний. Фінальній частині чемпіонату України передуватиме ціла низка навчально-тренувальних зборів. Виступатимуть і на деяких змаганнях. Фінальна частина чемпіонату України серед юнаків відбудеться на початку травня у місті Затока Одеської області.