+3°

+3°

У Запоріжжі стартував чемпіонат з пляжного міні-футболу

11.07.2018, 16:38

У Запоріжжі розпочався пляжний Чемпіонат Запорізької міської Асоціації міні-футболу. Змагання стартували поєдинками між командами Прем’єр-Ліги. Зокрема, в першому матчі зустрілись колективи “Вибір” та “Макстрой”.
Команда “Макстрой” представляє місто Оріхів. Їх основна мета — відродити футбол у своєму краї. Саме для цього вони хоч і невеликим складом, але з максимальною віддачею приїхали за досвідом на пляжний Чемпіонат ЗМАМФ. У першому матчі їх суперником став більш досвідчений колектив “Вибір”. Перевага в класі дала про себе знати вже на п’ятій хвилині зустрічі. Рахунок відкрив Сергій Ковальов. Майже одразу Андрій Савченко подвоїв перевагу “Вибору”. З відставанням у 2 м’ячі гості з Оріхова й завершили перший тайм. Третій м’яч у ворота “Макстроя” залетів на 31-й хвилині матчу. Цього разу відзначився Віталій Книрик. Остаточну крапку в матчі поставив Валерій Семіков. 4:0 на користь “Вибору” – результат поєдинку.
У наступному матчі зустрілись команди “Felicita.zp.ua” та “АЯКС”. Останній колектив викликає особливий інтерес. У його складі тренери грають пліч-о-пліч зі своїми юними вихованцями. Досвід завжди чогось коштує. В першому матчі “АЯКСУ” судилося зазнати поразки 1:10. Щодо третього матчу першого туру — в ньому бойову нічию розписали “Прайд” та “Прайд 2” – 4:4. Наступний етап змагань відбувся 10 липня. Зазначимо, що 22 липня розпочнуться також пляжні змагання серед команд Прем’єр-Ліги. Її представлятимуть клуби “Арпі”, “Колесо-Центр”, “Січ-Юнайтед”, “Сталкерс”, “Бонус” та “Штурм”.