circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував дводенний семінар з волонтерства для молоді

06.03.2020, 20:53

text
Поділитися:

Вони допомагають людям у складних життєвих обставинах та навіть роблять ремонти тим, хто їх потребує. Виїздять до зоопритулків та роздають безплатні обіди. Та навіть на цьому коло волонтерської роботи для студентів не обмежується.

За словами студентки ЗДМУ та волонтерки Катерини Литовки, волонтерство дає дуже багато можливостей для розвитку та самореалізації.

Про те, що волонтерська діяльність популярна серед молоді, говорять і самі студенти. З цього приводу проводили опитування.

Організатор проекту “Студентство за волонтерство” в Запоріжжі Ілля Бовсуновський зазначає, що найактивнішими є 1-3 курси, 4-й менш активний у зв’язку з тим, що їм треба писати й захищати дипломну роботу, тому їх відсотків 30-40.

Протягом двох днів у Запоріжжі розповідатимуть про форми волонтерства, його принципи та цінності. Долучитись до цієї справи досить просто: варто лише, як то кажуть, загуглити.

Студентська ініціатива з розвитку волонтерства знайшла підтримку у людей з досвідом.

Сподіваються, дводенний семінар допоможе студентам визначитися з власною волонтерською діяльністю та поширити рух добрих справ на більш широкий загал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: