circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував фестиваль «Кінотріумф ZP-2019»

05.11.2018, 13:41

text
Поділитися:

У минулі вихідні на базі Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій відбулося урочисте відкриття кінофестивалю патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф.ZP-2019».

Це унікальний проект, започаткований обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та у співпраці із Запорізьким інститутом економіки та інформаційних технологій.

У цьому році у фестивалі беруть участь 16 команд у трьох лігах. «Дебютанти» – ліга для навчальних закладів, які беруть участь уперше. На жеребкуванні їм надано два варіанти жанру, із яких вони повинні обрати один. «Прем’єр Ліга» – ліга для навчальних закладів, які беруть участь удруге. Це ЗСШ № 100, Запорізький навчально-виховний комплекс №67 та Новоолександрівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Запорізького району. Їх завданням буде зняти фільм за змішаним жанром, який вони обрали під час жеребкування.

«Лауреат» – ліга для навчальних закладів, які вже є багаторазовими учасниками фестивалю. Це Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, ЗСШ ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» та ЗСШ спортивного профілю. Перед ними стоїть завдання зняти рімейк.

Кожна команда познайомилася зі своїм куратором та під час мозкового штурму вирішувала алгоритм подальшої роботи.

Тепер на команди чекає багато майстер-класів від фахівців кіноіндустрії, сценарна робота, зйомки, редактура, монтаж і, звичайно, червона доріжка та головний показ на великому екрані кінотеатру ім. Довженка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: