circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував Форум освіти

07.11.2019, 18:46

text
Поділитися:

Усе для професійного росту. У Запоріжжі стартував Форум освіти. Масштабний захід об’єднує спеціалізований ярмарок, де освітні заклади розповідають про себе. Також у виставковому залі тривають два форуми, під час яких обговорюють питання розвитку професій.

Вперше у Запоріжжі стартував форум про креативні індустрії, що вважаються фундаментом для невпинного розвитку. Раніше системного розуміння цього процесу не було. Вже зараз можна почути не лише історії успіху діячів різних сфер, а ще — дізнатися: як знайти інструменти та фінанси для реалізації власних творчих ідей.

Регіональний представник УЦКД Міністерства культури України у м. Запоріжжя Ігор Гармаш наголошує, в умовах децентралізації дуже важливо осмислити, які саме ресурси опинилися в руках громад, яким чином вони можуть розвиватися саме завдяки креативним ініціативам, тому що дуже часто громади, крім сільськогосподарського аграрного погляду, не знають, на що їм можна опертися.

Учасники форуму кажуть: Запоріжжя креативним індустріям вже давно приділяє пильну увагу. Радник міського голови Валерій Еделєв зазначає, як тільки штучний інтелект візьме на себе всі технологічні процеси, залишаться певні ніші для людини, які не підкоряться штучному інтелекту. Цим нішам наразі треба приділяти достань увагу. Запоріжжя завжди знаходиться попереду, і з провінційного міста перетворюється на центр науково-технічної думки у державі.

У цей час у виставковому комплексі, окрім форуму, триває ярмарок освіти. Тут можна дізнатися не тільки про навчальні заклади України та закордону, а й побачити – чим саме займаються студенти під час освіти. Насамперед, це наукомісткі технології. Доцент кафедри Національного університету “Запорізька політехніка” Михайло Чорнобородов демонструє пристрій, який на 4 стовпцях світлодіодів формує зображення з написом «Радіотехніка політ».

Під час форуму презентують і нову грантову програму Євросоюзу для професійного і творчого обміну фахівців – “House of Europe”. Зокрема, у галузі креативних індустрій. Менеджер програми “House of Europe” Юрій Кірушок впевнений, у нас є дуже багато можливостей, в тому числі грантових, як для індивідуальних заявників, так і для організацій різного типу, також є програми, що розробляються у формі навчальних подорожей і інших можливостей, зокрема, тренінгів для різних категорій фахівців.

А ще на ярмарку освіти можна відвідати кар’єрний форум. На цьому майданчику всі охочі знайдуть не тільки роботу, а ще отримають можливість визначитися з особистою успішністю та майбутньою професією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: