circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував форум присвячений автоматизації підприємств

21.05.2019, 21:40

text
Поділитися:

Розвиток малого та середнього бізнесу виходить на новий рівень. У “Козак-Палаці” стартував форум, присвячений перспективам автоматизації підприємств. Учасники заходу протягом двох днів обговорюватимуть можливості цифрового розвитку та кібербезпеку. Окрім того, роботу розпочав і триденний промисловий форум, що об’єднав у собі 5 спеціалізованих виставок.

Один з експонатів привезли на виставку зі столиці. Він може переміщувати різні деталі. Промисловий робот пристосований для обслуговування верстатів, шліфування та полірування. В компанії, що постачає ці машини, кажуть – наша область лідирує зі встановлення такого автоматизованого обладнання.

На виставці свою техніку представили понад 150 підприємств з України та закордону. Зокрема, привезли автоматизоване зварювальне обладнання. Також представлена на виставці й високоточна машина, яка лазером розкроює листовий метал.

Обговорити перспективи автоматизації на підприємствах учасники зібрались на спеціалізованому форумі. Вони шукають найоптимальніші шляхи до автоматизації підприємств. Новою точкою відліку в спільних діях бізнесу, науки та профільних асоціацій в напрямку цифрової індустрії стало підписання Меморандуму про співпрацю між ЗТПП, Асоціацією підприємств промислової автоматизації та ЗНТУ. Це дасть можливість вийти на більш якісний новий рівень співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: