+3°

+3°

У Запоріжжі стартував гандбольний «Кубок Дніпра»

23.08.2019, 22:24

У Запоріжжі триває свято великого гандболу. Тільки завершився міжнародний турнір пам’яті Бориса Бєлікова та Івана Соболевського, як одразу ж розпочався інший старт. Цього разу це традиційні змагання під назвою «Кубок Дніпра», що проходять у палаці спорту «Юність». В гості до запорізького «Мотора» приїхали команди з Білорусі, Польщі та Ізраїлю. Перший поєдинок чемпіон України провів з мінським СКА.

Для Мотора «Кубок Дніпра» зазвичай є генеральною перевіркою перед стартом офіційного сезону. Напередодні команда повернулася з навчально-тренувального збору в Словенії, де провела кілька контрольних поєдинків. Матч з мінським СКА став першою перевіркою в умовах, наближених до бойових. Тому початок гри вийшов дещо нервовим. Моторівці пропустили першими. І хоча рахунок зрівняли досить швидко, далі довго не могли пробити кіпера білоруської команди. Причиною цього були невимушені помилки під час побудови атак.

Головний тренер ГК “Мотор”(Запоріжжя) Микола Степанець говорить, у Словенії команда грала товариські матчі, а тут – офіційний турнір. Зібралось багато вболівальників, тому спочатку у молодих гравців спостерігалося хвилювання, але в процесі гри команда змогла повести у рахунку.

Ситуація налагодилася ближче до середини першого тайму. Заспокоївшись, запоріжці знайшли свою гру. Особливо вдавалися швидкі переходи, завдяки яким на двадцятій хвилині гандикап на користь «Мотора» склав вісім м’ячів. Такий відрив зафіксувала сирена на перерву — 18:10. У другому таймі «Мотор» тільки нарощував оберти. Надійно в цей час грав кіпер господарів Геннадій Комок. Відчувши спокій за останній рубіж, польові гравці стали розкутіше діяти в атаці. Інколи відрив зростав до дванадцяти м’ячів. Ближче до кінця матчу «Мотор» дещо зменшив швидкості. Це дозволило мінчанам наблизитися до восьми пунктів. Але на більше не вистачило — 34:26 – перемога українського клубу.

Головний тренер ГК “СКА” (Мінськ) Ігор Папруга зазначив, гравці його команди перебувають у процесі притирки одне до одного, – молодші до досвідчених, тож сьогодні дещо перехвилювалися. Але участь у турнірі піде їм на користь.

В іншому поєдинку першого ігрового для польська «Вісла» з Плоцька переграла ізраїльський «Хапоель» — 25:18. Ці клуби стануть наступними суперниками «Мотора». Турнір фінішує у суботу, 24 серпня.