circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував «Khortytsya Dental Forum-2020»

29.10.2020, 17:48

text
Поділитися:

Вже вп’яте “Хортицький стоматологічний форум” зібрав найкращих фахівців Запорізького регіону та закордонних медиків. У програмі заходу — обговорення інноваційних методів лікування, протезування та імплантації. Організатори кажуть, хотіли створити у Запоріжжі дійсно потужний майданчик для обміну напрацюваннями та дати українським лікарям можливість перейняти досвід провідних закордонних колег.

На заході працювали одразу три локації із симпозіумами, обговореннями та майстер-класами. Крім того, усі охочі могли ознайомитись з виставкою сучасного медичного обладнання від виробників дентальних імплантів та хірургічних інструментів. Присутні діляться: такі заходи дають змогу поповнити багаж знань та опанувати дійсно інноваційні методи, які згодом можна буде використовувати вже у повсякденній стоматологічній практиці.

До заходу долучилося чимало закордонних фахівців. Ділилися не тільки теоретичними знаннями, але і демонстрували свої напрацювання на практиці. Зокрема, італійський фахівець Стефано Конті розповів українським колегам про одну із методик, яка передбачає малоінвазивні підходи у протезуванні та імплантації.

Програма форуму розрахована на три дні. Тож провідні запорізькі стоматологи продовжать ділитися своїм досвідом та вивчатимуть технології роботи закордонних колег.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: