circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував освітній проект для вчителів “STEAM-CAMP”

24.05.2021, 17:10

text
Поділитися:

Інтенсивний курс з розвитку так званих soft skills, тобто лайфхаків та навичок з лідерства, діджиталізації освіти та розвитку мислення. Така навчальна програма чекає на запорізьких вчителів, які стали учасниками освітнього проекту “STEAM-CAMP”. Вивчатиме її і вчителька інформатики школи №15 Ангеліна Виноградова. Зазначає, дуже любить свою роботу, тож намагається постійно вдосконалювати свої навички.

Із Запоріжжя участь у проекті беруть 110 вчителів. Також долучаться до заходу освітяни з Маріуполя та Кривого Рогу.

Освітня програма для запорізьких викладачів стартувала в ПК “Металургів”. Першу лекцію в рамках проекту вчителям прочитав викладач з фізики Харківського національного університету ім. Каразіна Олександр Філоненко. Викладач розповів про освіту майбутнього та дав поради, як краще викладати точні науки. Після чого учасники проекту мали змогу ознайомитись і з виробничим майданчиком в Запоріжжі.

Організатори переконані, проект підвищить зацікавленість школярів до точних наук, адже викладання предметів стане більш цікавим і сучасним. І впевнені, що наступного навчального року більше випускників віддадуть перевагу при виборі майбутньої професії технічним спеціальностям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: