circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував покіс трави

30.04.2021, 08:42

text
Поділитися:

Керуюча компанія “Місто для людей” почала покоси прибудинкових територій. З 27 квітня спеціальна бригада працювала в Дніпровському районі Запоріжжя. Зараз косарі працюють у Хортицькому районі міста за адресою вул. 14 Жовтня, 5.

В управлінні керуючої компанії “Місто для людей” перебуває 90 гектарів території, яка підлягає покосу. Це сезонний вид робіт, важливий не лише з огляду на охайність прибудинкових територій, але й тому, що багато містян страждають на алергію через цвітіння трав, особливо таких карантинних рослин як амброзія.

Покіс трави на прибудинковій території входить до вартості послуги управління багатоквартирним будинком згідно з типовим договором. Умови прямого договору мешканці можуть коригувати згідно з власними побажаннями. Розпочали такі роботи у вівторок, 27 квітня, за цей час покосили 2,5 гектари.

Дощі можуть ускладнювати роботу косарів, а через зливу робота взагалі призупиняється. Тому, поки погодні умови сприятливі, працівники намагаються встигнути обробити якомога більше території, де вже високо піднялась весняна трава.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: