circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував прийом заяв на державну молодіжну іпотеку

01.03.2019, 09:50

text
Поділитися:

Молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, вік яких становить до 35 років включно, мають можливість отримати кредит зі статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Всі охочі отримати кредит можуть подати заяву до Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла.

Про це повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Програма кредитування передбачає, що молоді люди мають перебувати на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, житлова площа у власності не повинна перевищувати 13,65 м2 (без урахування житла, що розташоване на тимчасово окупованій території). Залишок середньомісячного доходу родини (громадянина), за умови сплати щомісячного платежу за кредитом, повинен бути не менший трикратного прожиткового мінімуму (на кожного працюючого члена сім’ї).

Першочергове право на отримання кредиту зі статутного капіталу мають такі категорії населення:

внутрішньо переміщені особи;
учасники антитерористичної операції (сім’ї учасників антитерористичної операції);
члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції;
особи з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року;
члени сімей громадян, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.
За умовами кредитування відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на момент прийняття рішення про надання кредиту (за станом на 01.02.2019 – 18% річних). Термін повернення кредиту – до 20 років. Розрахунок розміру кредиту здійснюється з урахуванням нормативної площі (21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю) та найменшого показника експертної, договірної або граничної вартості житла, що планується придбати.

Подати заяву-анкету про намір участі у програмі можна:

Через офіційний сайт Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла: https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-z-statutnoho-kapitalu/zayava-anketa-kredyt-z-statutnoho-kapitalu
Надіславши заяву на електронну пошту регіонального управління: [email protected]
Заповнити заяву власноруч у регіональному управлінні за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49, 3 поверх, офіс № 33.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: