circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі стартував п’ятий екофорум

14.09.2021, 18:10

text
Поділитися:

Вже п’ятий рік поспіль традиційно в обласному центрі збираються кращі спеціалісти та підприємці різноманітних галузей, аби обговорити екологічні ініціативи та проблеми. Запоріжжя – перше місто, де розпочали боротьбу з карантинними рослинами. А завдяки підписаному меморандуму з представниками бізнесу та промислових підприємств вживається низка заходів, аби знизити рівень викидів у повітря. Разом з тим вже не один рік триває реалізація Програми з озеленення та ревіталізації малих річок.

Цьогоріч Запоріжжя зібрало майже сотню українських та іноземних спікерів, які протягом трьох днів будуть обговорювати шляхи захисту довкілля та клімату. Це Європейський зелений курс, завдяки якому вже за чверть століття хочуть досягти нульового балансу викидів парникових газів до атмосфери. Таких результатів, стверджують експерти , можливо досягти лише спільними зусиллями влади на всіх рівнях, бізнесу та громадськості.

На тему екології експерти говоритимуть на різних платформах та дискусійних майданчиках. А ще у холі “Козак-Палацу” офіційно відкрили виставку, присвячену екофоруму-2021.

ГостЕй тут зустрічали не тільки корисними розробками, але й екологічними перфомансами, аби вкотре нагадати про вплив людини на навколишнє середовище.

Представив свою розробки на форумі й Денис Кабаненко. Інженер вже кілька років створює механізм автоматизації теплиць та відновлення млинів і долучає до цього й дітей. Чоловік каже, технології контролю великих аграрних ферм вже понад двадцять років популярні у країнах Європи, адже заощаджують енергію та збільшують при цьому продукцію на 20%.

У перший день форуму організатори нагородили й тих, хто вже не один рік бореться за чисте довкілля та допомагає його відновлювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: