+3°

+3°

У Запоріжжі стартував розіграш гандбольної ліги чемпіонів

13.09.2018, 16:08

Стартував черговий розіграш гандбольної ліги чемпіонів. У першому турі групового турніру запорізький «Мотор» на своєму майданчику приймав одну з найсильніших команд Європи – французький «Парі Сен-Жермен». Гравці “Мотора” чудово розуміли силу свого опонента, який тричі поспіль виходив до фіналу чотирьох Ліги чемпіонів. Проте авторитет французів на якість гри українців не вплинув. Навпаки, господарі вже на першій хвилині відкрили рахунок – потужний Жарко Пешевські протиснув захист “ПСЖ”. Згодом французи не тільки відігралися, а й вийшли уперед – 2:1. Але гойдалки продовжились. Айденас Малашинскас відновив рівновагу, а Олексій Шинкель зробив «плюс один» на користь «Мотора». Але це було останнє, коли запоріжці вели у рахунку. Далі ПСЖ скористався помилками суперника. І перший тайм завершив з комфортним рахунком 17:12.

Після перерви Патрік Ромбель спробував зламати ситуацію за рахунок чисельної більшості, замінивши кіпера сьомим польовим гравцем. Але і це не спрацювало. Завдяки втратам запоріжцями м’яча в атаці французи забивали у порожні ворота «Мотора».
У підсумку – впевнена перемога «Парі Сен-Жермена» – 25:29. Матч наступного туру «Мотор» проведе 23 вересня в Данії проти місцевого «Скйєрна». Вдома ми побачимо чемпіонів України 30 вересня. Суперником на майданчику Палацу спорту «Юність» буде угорський «Пік Сегед».