circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся семінар для баскетбольних тренерів

01.12.2021, 18:27

text
Поділитися:

Розвиток дитячого баскетболу в Запоріжжі не стоїть на місці. Цьому сприяє активна діяльність головного тренера баскетбольного клубу «Запоріжжя» Станіслава Овдєєнка. Черговим його кроком стало проведення семінару для тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Співініціатором став його литовський колега, Паулюс Баркус.  Основним завданням семінару був розвиток не тільки фізичних, а й ментальних навичок гравців. Для Станіслава Овдєєнка важлива психологічна витривалість спортсменів. Вони повинні вміти налаштовуватися на перемогу навіть після кількох невдач.

Головний тренер БК «Запоріжжя» Станіслав Овдєєнко каже, половина успіху будь-якого спортсмена – ментальна сила, тобто стресостійкість. Чоловік зазначає, знає багато «королів тренувань», у яких все виходить на тренуваннях, але в іграх вони не такі успішні. Завдання тренерів – максимально допомогти розкритися потенціалу гравців.

Практичний семінар, який відбувся у стінах спортивного комплексу «Будівельник» зібрав 11 місцевих наставників. Тренери дитячих шкіл мали змогу вдосконалити свою методику та почерпнути щось нове від досвідчених колег. На так званому мінітренуванні були присутні й гравці баскетбольного клубу «Металург-Запорізька політехніка».

Захисник БК «Металург-НУЗП» Микита Нужний каже, тренування із зірками або з тренерами суперліги дає великий досвід і в майбутньому допомагає як в ігровому плані, так і в тренувальному.

До тренувального процесу долучився американський захисник баскетбольного клубу Запоріжжя Дейшон Френсіс. Європейську кар’єру розпочав 2 роки тому в чемпіонаті Ліхтенштейну.

Захисник БК «Запоріжжя» Дейшон Френсіс радить гравцям, багато працювати, тренуватися до чи після навчання. Коли ви молодий, є більше енергії і треба направляти її в роботу. Людина ніколи не досягне результату нічого не роблячи.

У ролі тренера на семінарі ми зможемо побачити Паулюса Баркуса наприкінці грудня. Він поділиться своїм досвідом та розкаже про власний підхід до тренувального процесу. Він займався тренерською діяльністю в Китаї, Грузії, Литві. Тепер приїхав до України та став наставником баскетбольного клубу «Запоріжжя».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: