circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі створили нову та перейменували стару вулицю

30.05.2019, 09:18

text
Поділитися:

В ході 40-ї сесії Запорізької міської ради депутати ухвалили два проекти рішення про найменування вулиць у Шевченківському районі.

Вулицею Безіменною відтепер буде називатись дорога, яка з’єднує вулицю Чарівну та вулицю Іванова. Відповідне рішення прийнято у зв’язку з тим, що існує подвійність назв провулків у Шевченківському та Комунарському районах міста Запоріжжя. Рішенням Запорізької міської ради від 28.11.2018 №23 було перейменовано провулок Безіменний в Шевченківському районі, але прийняття даного рішення не принесло бажаних результатів через неможливість внесення вищезазначеного рішення в словник Єдиних та Державних реєстрів.

Зважаючи на це та враховуючи неодноразові звернення громадян, Шевченківська районна адміністрація запропонувала найменувати вулицею Безіменною дорогу, яка з’єднує вулицю Чарівну та вулицю Іванова, а назву провулку Безіменного в Комунарському районі міста Запоріжжя залишити без змін.

Вулиця Лозова з’явиться у новому кварталі забудови в районі провулка Архангельського. Тут побудовані житлові будинки і господарські споруди на раніше відведених земельних ділянках, та фактично мешкають забудовники та їхні сім’ї. Відповідно дорогу, яка розташована в кварталі нової забудови між земельними ділянками з будівельними номерами 41,40,39,38,37,36,35,34 та 49,48,47,46,45,44,43,42 по провулку Архангельському, пропонується найменувати вулицею Лозовою. Депутати підтримали ці пропозиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: