circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі створять медичний хаб

27.01.2021, 08:32

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації взяв участь у нараді з питання створення в області медичного науково-практичного та навчального комплексу (хабу). До неї також приєдналися голова Запорізької обласної ради Олена Жук, депутати обласної ради Людмила Любім, Владислав Куценко і Наталія Авраменко, радники голови облдержадміністрації Руслан Шиханов і Едуард Брутман, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олексій Кулинич.

– Основне завдання сучасної медицини це надання якісної та своєчасної допомоги. Тому обласна влада приділяє максимум уваги проектам, які спрямовані на розвиток інфраструктури закладів охорони здоров’я. Ми вітаємо ідеї, які покращують медичний простір, наближують медичні послуги до людей, роблять доступ до них зручним та швидким, – зазначив Олександр Старух, відкриваючи нараду.

Багатофункціональний медичний комплекс планується створити за адресою Оріхівське шосе, 10. Там уже розміщені Запорізька обласна клінічна лікарня, Запорізька обласна психіатрична лікарня, Запорізький медичний коледж, 10 кафедр Запорізького державного медичного університету та 8 кафедер Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України. Ці установи успішно та злагоджено співпрацюють. Створення ж хабу дозволить об’єднати та оптимізувати ресурсну базу усіх медичних закладів.

Нині на базі обласної клінічної лікарні вже створені та успішно функціонують єдиний обласний центр телемедицини та сучасний контактний центр. Крім того здійснено термомодернізацію більшої частини приміщень. Уже є бачення стосовно необхідності створення спільного простору усіх медичних установ, підведення до нього нових під’їзних шляхів і комунікацій.

Голова обласної державної адміністрації доручив учасникам проекту конкретизувати власні пропозиції та презентувати їх на наступному засіданні.

– Особливу увагу в проекті необхідно звернути на наукову складову. Нам разом необхідно знайти можливості для розвитку та підвищення якості медичної освіти в області, – наголосив Олександр Старух наприкінці наради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: