circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі тестують новий метод знищення амброзії

01.10.2018, 13:07

text
Поділитися:

У районах обласного центру тривають роботи з гідросівби зелених зон. Це один з нових методів, що застосовуються в рамках міської програми боротьби з карантинними рослинами. На днях було оброблено та засіяно травою ще одну ділянку зеленої зони в Хортицькому районі.

У Запоріжжі третій рік реалізується програма боротьби з карантинними рослинами, яка розрахована до 2025 року. Передбачено три методи боротьби – механічний (покоси), хімічний (обробка амброзії спеціальним хімраствором), і фітоценотичний (засівання зелених зон видами трав, які пригнічують карантинні бур’яни).

Фітоценотичний метод новий для Запоріжжя. Для КРБП «Зеленбуд» була придбана спецтехніка – гідропосівна машина, яку одразу ж застосували на ділі. Навесні було оброблено першу експериментальну ділянку в Олександрівському районі. Восени робота продовжилася. У районах визначили території для обробки, і «зеленбудівці» приступили до гідросівби.

За інформацією районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району, днями були завершені роботи з гідросівби на ділянці біля скверу Ювілейний.

Попередньо фахівці КРБП «Зеленбуд» ретельно обробляють грунт. Робота копітка і займає декілька днів. Потім за допомогою гідропосівної машини дана територія засівається травою.

В адміністрації відзначають, що гідросівба – це одна з найбільш перспективних технологій озеленення. Вона дозволяє швидко створювати захисний трав’яний газон і надалі уникнути проростання амброзії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: