circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі три роки рекордними темпами ремонтують дороги

27.12.2018, 13:45

text
Поділитися:

У 2016 році у Запоріжжі розпочалася реалізація міської програми ремонту доріг. За цей час відремонтовано біля 1,9 млн. кв. м. У тому числі 370 тисяч кв. м внутрішньоквартальних доріг, 210 тисяч кв. м доріг приватного сектору, а також 105 тисяч кв. м тротуарів.

– За три роки відремонтовано 1,9 млн кв. м. Для мене головне, що ми поступово відходимо від «ямкових» ремонтів. У 2018 році ремонтом охопили більше 536 тис. кв. м доріг, в тому числі 60,4 тис. кв. м. у приватному секторі, – зазначив Володимир Буряк.

Відремонтували у 2018 році майже 134 тис кв. м. внутрішньоквартальних доріг. Крім того, було відремонтовано більше 35,2 тис. кв. м. тротуарів.

– Ремонт тротуарів є також важливим напрямком роботи. Адже якщо у попередні роки дорогам приділялася певна увага, то про тротуари практично забули. Ми почали змінювати ситуацію, відремонтувавши за три роки близько 105 тисяч квадратних метрів, – сказав Володимир Буряк.

Серед відремонтованих у цьому році ділянки доріг на Набережній магістралі (у районі Центрального пляжу), вулицях Перемоги, Фортечній, проспектах Металургів, Моторобудівників.

У планах на 2019 продовження ремонту дороги на проспекті Маяковського, доріг на шляхопроводах на вулиці Калібровій, проспекті Металургів та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: