+3°

+3°

У Запоріжжі триває аматорський чемпіонат міста з баскетболу

14.02.2019, 18:50

У Запоріжжі триває чемпіонат міста з баскетболу серед аматорів та студентів. Чинний переможець змагань “Металург-ЗНТУ” у рамках 11 туру приймав одного з аутсайдерів першості – БК “Бабурка”.
Аматорський колектив “Бабурка” посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Запоріжжя. Перемогти учасника національної першості серед команд Першої ліги “Металург-ЗНТУ” для гравців у червоній формі не уявлялося можливим. Тож на паркет гості вийшли насолодитися баскетболом і в міру своїх сил сприяти частково бойовій, частково веселій атмосфері. Наприклад, створити засаду для Дмитра Сорочана. Сцена, яка могла б претендувати на “Оскар” в уявному basket-бойовику.

Однак нав’язати господарям бодай мінімальну конкуренцію в рахунку “Бабурка” не змогла. Закидані триочковими і не тільки, аматори пішли на перерву з відставанням у 13 очок. Це не засмутило любителів баскетболу. Адже їхнє завдання – витиснути максимум позитиву з ігрового процесу. Як то кажуть – для душі.

Коли справу зроблено, з боку “ЗНТУ” на арену виходить “молода кров”. Здобуваючи досвід, юні спортсмени повинні були не втратити перевагу, набуту старшими товаришами. Їхня поки-що не ідеальна, втім завзята боротьба не залишила байдужим гостя матчу – вихованця “ЗНТУ”, нині гравця БК “Запоріжжя” в Суперлізі – Вадима Бикова. Старанність молоді притягувала екс-капітана “Металурга” до майданчику ніби магнітом.

Відпочивши, досвідчені гравці повернулись на арену. За цих умов рахунок почав активно збільшуватись. Перед великою перервою перевага “машинки” досягла 18 очок. Природно, що і в усіх подальших чвертях змін не сталося. “Металург” традиційно сприймав цю гру в якості підтримки загальнокомандного тонусу. Розслаблятися не можна, адже 23 та 24 лютого підопічні Кирила Вікторова прийматимуть дніпровський “Інваспорт” у рамках чемпіонату України Першої ліги. Треба остаточно закріпитися на 1 сходинці в групі, аби натрапити на більш “зручного” суперника в плей-офф. Зазначимо, що левову частку роботи хлопці вже виконали. Виїзне турне, котре розпочалось 19 січня і добігло кінця 10 лютого, запоріжці завершили з шістьма перемогами та чотирма поразками. Враховуючи складність та масу нюансів ігор в гостях, такий результат, на думку керманича, цілком задовільний.

Озвучених Кирилом Вікторовим необов’язкових поразок у прийдешньому двобою з дніпрянами не має бути. Адже “Інваспорт” посідає останню сходинку в групі B Першої ліги. Головне викластися на максимум та уникати недооцінки суперника, яким би він не був. Щодо матчу з БК “Бабуркою” – він завершився на користь господарів із рахунком 100:65. Після цієї зустрічі “машинка” посідає третю сходинку в таблиці першості міста. На другому місці “Армада”. Лідирує сусідній “ЗНУ”. Однак у чинних чемпіонів 2 гри в запасі. За фактом саме вони мають найкращі показники – 7 поєдинків, 7 перемог.