+3°

+3°

У Запоріжжі триває баскетбольний чемпіонат міста

05.12.2018, 18:33

Триває чемпіонат Запоріжжя з баскетболу. Цього тижня проходять поєдинки шостого туру. Лідер першості – команда Запорізького національного технічного університету – на своєму майданчику приймала одного з аутсайдерів розіграшу – колектив під назвою “Доктор Графіті”.

Аматорський баскетбольний колектив “Доктор Графіті” хоч і не фаворит міської першості, втім команда з характером. У матчі зі стабільним переможцем чемпіонату “Металургом-ЗНТУ” гості показали вражаючу влучність кидків. За підсумками першої чверті відставали лише на 7 очок. А от після перерви масштаб домінування господарів почав збільшуватись. Старт поклав Олександр Бартоломеєв. Надалі американський вояжер ще не раз взяв кошик опонента дальнім пострілом. І не тільки він. Колега Яків Тітов по-своєму працював над видовищем.

Так перевага “машинки” ставала фактично недосяжною для опонентів. Але, віддаючи належне супернику, слід зазначити, що гості не здавалися, чітко користуючись помилками “ЗНТУ в обороні. Тим не менш потрібну відстань у рахунку підопічні Кирила Вікторова впевнено тримали. За цих умов про себе більш ніж гідно заявили молоді таланти. Артем Покоєнко. Єдиним м’ячем цей хлопець не обмежився. Певно відчув, що насолоджуючись баскетбольною смакотою вболівальники потребували добавки.

Слухаючи післяматчевий коментарій Артема, стає зрозуміло у чому запорука багаторічних успіхів цього клубу. Рецепт значних досягнень “машинки” у традиції підтримувати одне одного та передавати впевненість підростаючому поколінню.

Кінцевий рахунок зустрічі 100:75 і Металург продовжує лідирувати у турнірній таблиці першості міста.