+3°

+3°

У Запоріжжі триває боротьба за футбольний Кубок України серед аматорів

12.04.2018, 15:24

Запорізький футбольний клуб МФК «Металург» зіграв перший чверть-фінальний поєдинок на Кубок України серед аматорів. На цьому етапі змагань нашим суперником є команда «Вікторія» з Миколаївки. Старт нашого колективу в другій половині сезону видався непростим. Матч вийшов дуже емоційним, сповненим чималою кількістю сутичок.

Старт поєдинку між «Металургом» та «Вікторією» виглядав, як неквапливий розігрів після міжсезоння. Те, що відбувалося на полі до 20 хвилини, можна охарактеризувати, як намацування гри. Значно динаміку матчу знижувала велика кількість зіткнень.

Здебільшого небезпечні моменти господарі створювали при розіграші стандартів. Однак до перерви «Металургу» забити не судилося.

А от гості під завісу першого тайму ускладнили собі становище. Показавши непристойний жест у бік запорізьких фанатів, гравець «Вікторії» Ігор Шевкунов отримав червону картку. Тож, після перерви нашим опонентам довелось грати у меншості. Це далося взнаки вже на 10 хвилині другої половини зустрічі. «Металург» розігрує черговий кутовий. Передачу Семена Д’яченка замикає Ілля Корнєв та стає автором єдиного переможного м’яча в першому чверть-фінальному поєдинку.

Тож , результат важкого, сповненого сутичок протистояння – 1:0. Зазначимо, що в цьому матчі взяли участь новачки «Металургу» – Тарас Ковальчук та Артур Кузнєцов. Як зазначив наставник колективу – зіграли надійно. Щодо матчу –відповіді «Металургу» з «Вікторією» – він відбудеться за тиждень.