+3°

+3°

У Запоріжжі триває літня першість з міні-футболу

10.07.2018, 16:05

Триває літній Чемпіонат Запорізької міської Асоціації міні-футболу. Команда “АРПІ” стала достроковим переможцем групи “А”. В рамках 7-го туру головний фаворит першості зустрівся зі своїм найближчим переслідувачем – “Колесо-Центром”.

Те, що “Арпі” головний фаворит Чемпіонату ЗМАМФ — знають всі учасники першості. Однак, лідерство не означає відсутність конкурентів. Одним із них є “Колесо-Центр”. Довгий час футболісти в синьо-білій формі наступали команді Едуарда Босенка на п’яти. Зустріч двох принципових суперників обіцяла бути гарячою. Втім, перший тайм не виправдав очікувань. 4 хвилина матчу — 1:0 на користь чорних. Гол на рахунку Максима Почебута. За 2 хвилини у ворота “Колеса” влітає другий м’яч. Цього разу від Євгена Леміша.

Скоротити відставання “Колесу” вдалося на 27 хвилині зустрічі. Надію колективу приніс Артем Салімонов. Тоді матч і набув ознак дербі, на яке очікували вболівальники. Втім, під завісу матчу сталося те, чим славиться літня першість ЗМАМФ. Рахунок або зрівнюється, або руйнуються будь-які шанси команди, котра грає в ролі наздоганаючих. Цього разу — другий варіант. Гол на сороковій хвилині Андрія Огнистого встановив остаточний результат гри — 3:1 на користь “АРПІ”.

Таким чином, “АРПІ” достроково виграє групу “А”. В них 18 очок. “Колесо-Центр” йде другим, відстаючи на 8 пунктів. Замикає трійку лідерів наразі “Січ-Юнайтед”. Четверту сходинку посідає “Золотий Вік”. Ауйтсайдер – “Євростандарт”. Щодо групи “B” – там продовжує лідирувати “Лотос”.