circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває модернізація Центральних очисних споруд

08.11.2018, 12:35

text
Поділитися:

Очищення за сучасним стандартом. У Запоріжжі триває реконструкція частини Центральних очисних споруд №1, що у Комунарському районі міста. Продовжуються роботи із заміни аераційної системи, яка дозволяє вилучати з води шкідливі домішки. Аби проконтролювати хід реконструкції та ознайомитися із перевагами нової системи очищення, на об’єкті побував міський голова Володимир Буряк.

До Центральних очисних споруд Комунарського району сходяться стічні води з усього лівого берега Запоріжжя. Близько 7 років тому тут здійснили реконструкцію і заклад перейшов на новий стандарт очищення води за допомогою спеціальних бактерій. Зараз тут відновили роботи із модернізації аераційної системи. Працівники вже очистили спеціальні басейни та вивезли близько 3,5 тонн осаду.

У зв’язку із ремонтом зараз працює лише частина очисних споруд. Проте це жодним чином не впливає на якість очищення, запевняють на підприємстві. Кажуть, що під час реконструкції планують збільшити об’єм аераційної системи, за допомогою якої вилучають з води шкідливі домішки. Це дозволить зменшити тиск у механізмі, який насичує стічні води повітрям.

Усі роботи на об’єкті здійснюють за рахунок власних коштів “Водоканалу” у рамках спеціальної інвестпрограми. На підприємстві зазначають: модернізація очисних споруд дозволить значно економити кошти на електроенергію та покращити якість очищення стічних вод.

Загалом на реалізацію проекту передбачено понад 7 мільйонів гривень. Міський голова зазначив: модернізація аераційної системи надасть змогу ще більш якісно очищати воду, яка потім потрапляє до головної водної артерії країни.

Обговорили під час зустрічі і питання переробки так званих мулових карт. Зазначили – місто вже співпрацює із данськими компаніями, які мають виділити близько 10 мільйонів євро на будівництво підприємства із переробки мулу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: