+3°

+3°

У Запоріжжі триває національна першість із плавання

12.07.2019, 18:02

У Запоріжжі триває національна першість із плавання – Містер батерфляй”. Однак програма змагань включає значно більше стилів, окрім того, що зазначений в назві чемпіонату. Не меншою є і географія учасників. Показовим у контексті всеукраїнської завзятої боротьби став другий день змагань.

Другий день чемпіонату України з плавання в басейні Спартак”. Перед запливами – нагородження спортсменів, які стали переможцями та призерами в першу добу національного старту. Далі одразу заплив на 50 метрів серед жінок на спині. Перемогу в цій дисципліні здобуває киянка Дарина Зевіна. На аналогічній дистанції в тій самій дисципліні серед чоловіків перемога за Володимиром Онищенком з Одеської області. Далі за планом – жіноча 100- метрівка батерфляй. І знову першість за столичною гостею Юлією Стадник. Пролунала також у басейні і Полтавська область. Її честь виграшем на тих же 100 метрах батерфляєм серед чоловіків захистив Любомир Лемешко. У 5-му запливі брала участь запоріжанка Надія Іванова, котра нещодавно перемогла на показовому запливі Riverman-2019”. На двохсотметрівці вільним стилем вона прибула третьою, чим поповнила запорізьку скарбничку бронзою”. Це вже її друга медаль на звітному чемпіонаті. У перший день Надія Іванова здобула срібло в запливі на 800 метрів вільним стилем.

Відзначимо ще один приємний результат для нашого міста. Лілія Крижко фінішувала третьою на дистанції 100 метрів брасом. Для неї це теж не єдине досягнення на цьому чемпіонаті. День тому наша землячка взяла “золото” брасом, тільки вже на 200-метрівці. Нагадаємо, що за регламентом чемпіонат України заплановано на 3 дні.