circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває реконструкція Правобережного пляжу

31.07.2018, 12:08

text
Поділитися:

У Запоріжжі стартувала реконструкція Правобережного пляжу. Це необхідно, аби збільшити територію зони відпочинку. Адже пляж опинився під загрозою зникнення — його розмивають води Дніпра. Тому територія постійно скорочується. Наразі роботи на пляжі проводять підрядники. Реконструкція відбуватиметься у 2 етапи. Із перебігом робіт ознайомився і міський голова Володимир Буряк.

Реконструкція Правобережного пляжу стартувала 10-го липня — одразу по завершенні сезону нересту риби. Загальна його протяжність 276 метрів, тож виконання робіт підрядники поділили на 2 етапи. Перший розрахований на 8 місяців.

Роботи зараз у розпалі на лівій частині пляжу, котра більш віддалена від Дніпрогесу. Підрядники зняли шар старого піску й занурили у Дніпро. У торцевій частині виконали відсипання бутовим каменем – це захистить від розмивання річковими водами.

На ліву частину пляжу вже вивантажили більше 2 тисяч із запланованих 3,5 тисяч тонн піску. Комплекс робіт збільшить ширину цієї ділянки Правобережного пляжу у бік Дніпра приблизно на 15 метрів. Хід робіт перевірив і міський голова.

Підрядники зазначають: роботи можна виконати у встановлені терміни. Однак все буде залежати від фінансування. Цього року на реконструкцію пляжу з міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень.

Роботи тривають тільки на лівій частині пляжу, тож решта території вільна для відпочивальників. Завершити реконструкцію планують до наступного літнього сезону. Тоді тут розміститися одночасно зможуть до 3000 осіб, на противагу нинішнім 2000 відпочивальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: