circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває робота “Літньої школи молодих журналістів”

01.07.2019, 12:53

text
Поділитися:

Навчитися критично мислити та мати різнобічний світогляд. Це та багато іншого будуть опановувати учасники “Літньої школи молодих журналістів”. Вона запрацювала на базі місцевого вишу. До проекту долучилися 24 учасники з різних міст України. Тут є журналісти із досвідом, і початківці. Протягом 10 днів їх навчатимуть азам журналістики. Сама програма включає не тільки теорію, а ще й практику.

Це не просто розмова студентів у парку чи селфі двох подружок заради лайків. А одне із завдань для учасників “Літньої школи журналістики”. Так молодь вчиться робити якісні знімки. Окрім курсу із фотографії, майбутніх акул пера навчають ще й писати якісні тексти, працювати з даними, створювати інфографіку, а також шукати та перевіряти інформацію. Кожне виконання завдання учасники школи потім аналізують гуртом. Обговорюють плюси та помилки, яких припустилися під час роботи. Останнє заняття присвятили фотографії.

Аби розвинути командні навички, поставлені завданнявиконують, об’єднавшись в групи. Навчання у такій школі — безплатне. Заняття для молодих журналістів в Запоріжжі організовують вже третій рік поспіль. Тепер така ж програма діє ще і в Полтаві, Сумах та Чернівцях. По закінченні навчання учасники отримають сертифікати та новий багаж знань, який вони використають у своїй професії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: