circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває весняне прибирання

15.03.2019, 12:19

text
Поділитися:

Впорядковуються вулиці, дороги, парки, сквери, прибудинкові території. Сьогодні в Шевченківському районі відразу за кількома адресами були організовані роботи з вивезення торішнього листя та гілок.

У Шевченківському районі адреса за адресою йде весняне прибирання – з прибудинкових територій вивозять торішнє листя і гілки. Сьогодні підрядники спільно з керуючою компанією працювали за адресами – вул. Полякова 3а, 3б, 5а, 5б.

– З настанням весни чистимо район від торішнього листя та гілок, які не встигли вивезти. Ми заходимо на квартал і прибираємо повністю всі внутрішньоквартальні території. Кошти заплановані на весь рік. У планах – до травневих свят виконати більшу частину робіт. На сьогодні вже приведені до ладу території вулиць Аваліані, Паралельної, Деповської, Кругової, проспекту Моторобудівників, частково вулиці 8 Березня. Зараз почали планове прибирання територій по вулиці Полякова, – розповів заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Олександр Руденок.

На сьогодні виконано близько 30% від запланованих в районі робіт. За приблизними підрахунками, буде вивезено близько 900 т листя і 300 т перероблених на тріску гілок. Роботи тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: