circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває знищення написів з рекламою наркотиків

03.01.2019, 13:15

text
Поділитися:

Сьогодні в Олександрівському районі Запоріжжя відбувся рейд, в ході якого представники районної адміністрації, поліції та міської інспекції з благоустрою проконтролювали санітарний стан вулиць, прилеглих до центрального ринку, повідомляє прес-служба мерії.

За словами заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Олександра Наріженка, рейди з контролю за санітарним станом вулиць в районі проводяться щотижня. Серед найбільш частих порушень – санітарний стан прилеглої території до об’єктів торгівлі та послуг, який не відповідає нормам, відсутність урн, торгівля в невстановленому місці. Сьогодні в ході рейду перевірили вулиці Лукашевича, Жуковського та Благовіщенську.

– Як правило, після святкових днів на вулицях біля ринку недостатньо чисто. Але сьогодні я був приємно вражений, коли побачив відносно чисту проїжджу частину та тротуари. Звичайно, є незначні недоліки, але я думаю, що сьогодні буде наведено повний порядок. Ми поспілкувалися з підприємцями, вони відгукуються та йдуть на співпрацю. Є нормативи, за якими передбачені штрафи за адміністративні порушення. Це суттєвий аргумент, який допомагає нам достукатися до не зовсім свідомих підприємців, – зазначив Олександр Наріженко.

Також сьогодні в ході рейду представники районної адміністрації та поліції на вулицях Лукашевича, Жуковського та Благовіщенській ліквідували написи графіті, які містять посилання на адреси сайтів з розповсюдження наркотичних речовин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: