+3°

+3°

У Запоріжжі тривають молодіжні футбольні змагання

24.07.2018, 18:46

У Запоріжжі тривають змагання на Кубок молодіжної футбольної ліги. В них беруть участь 8 команд. Вони розділені на дві групи. Фаворитом є колектив “Сайрус”. Саме він перемагав у попередніх трьох турнірах. Втім, чимало суперників готові полоскотати нерви чинному чемпіону. Це довів поєдинок “Сайруса” із “Нивою”. Зустріч мала на меті визначити, хто вийде до півфіналу з першої сходинки групи B.

Турнір “ГЛОБУС SUMMER CUP” передбачає формат “дев’ять на дев’ять”. Матчі складаються з двох таймів по 25 хвилин. Тож на роздуми команди не мають часу. Бажаєш перемогти — включайся в бій зі старту поєдинку. Ці умови додають змаганням яскравості та динамічності. Як приклад – гра між “Сайрусом” та “Нивою”. Ще до зустрічі в третьому турі ці команди забезпечили собі вихід до півфіналу. Втім, перша сходинка в групі для обох колективів була принциповою. Матч став бойовищем справжніх чоловічих вдач.
Після таких матчів, як між “Сайрусом” та “Нивою”, футбольні гурмани зазвичай кажуть, що нічия була б справедливим результатом. Першими вперед вийшли чинні чемпіони. На шістнадцятій хвилині відзначився Костянтин Дзюба. За 17 хвилин рахунок зрівняв легіонер “Ниви” — Малі Генрі. Та минає кілька миттєвостей, як Костянтин Дзюба робить дубль та повертає перевагу своєму клубу. На цьому “гойдалки” в рахунку не закінчились. Найцікавіше було попереду.
Ще двічі підопічним Анатолія Середи вдалося зрівняти рахунок. Це викликало гучні та щирі емоції вболівальниць із Приморського. Втім, триразовий володар кубка все ж захистив переможні традиції. За хвилину до фінального свистка вирішальний м’яч у ворота “Ниви” забив Дмитро Божко.

Кінцевий рахунок матчу — 4:3 на користь “Сайруса”. Та незважаючи на поразку ,“Нива” вийшла з групи B, хоч і з другої сходинки. У півфіналі підопічні Анатолія Середи перемогли ФК “Дніпро”. “Сайрус” у свою чергу залишив позаду колектив “Цезар”. Тож цими вихідними “Нива” матиме шанс взяти реванш у кривдника. Поєдинок за “золото” відбудеться в неділю. Початок о 12:00.