circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі тривають перевірки захисних споруд

18.12.2018, 12:32

text
Поділитися:

Згідно електронного обліку в області налічується 679 захисних споруд цивільного захисту (у тому числі 327 сховищ та 352 протирадіаційних укриття). Станом на 17 грудня здійснено оцінку стану 233 захисних споруд.

Рятувальники продовжують оцінку готовності до використання за призначенням захисних споруд на об’єктах суб’єктів господарювання різних форм власності.

Під час обстежень особлива увага приділяється наявності аварійного освітлення, вентиляції, дизельних генераторів, санітарних вузлів, захищеності входів та виходів, забезпечення водою та первинними засобами пожежогасіння. Про недоліки, виявлені під час обстеження, проінформовано керівників об’єктів для їх найскорішого усунення. Слід зазначити, що відповідальність за укомплектування підвальних приміщень житлових багатоквартирних будинків несуть голови ОСББ та керівники підрядних організацій.

В ході обстеження з працюючим персоналом, де знаходяться захисні споруди, проводяться бесіди щодо правил поведінки в захисних спорудах цивільного захисту та найпростіших укриттях.

Після проведених оцінок спеціалісти ДСНС за відповідними критеріями встановлюють рівень готовності захисних споруд.

З метою інформування населення про місця їх укриття на офіційному сайті ГУ ДСНС України у Запорізькій області розміщено інтерактивну карту розташування захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів області https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1VDY27BkNZKMVeRtH2AfVv0XpgfY.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: