+3°

+3°

У Запоріжжі тривають змагання з міні-футболу

19.06.2019, 18:30

Тривають змагання Прем’єр- ліги Запорізької міської асоціації міні-футболу. Регламент зустрічей передбачає 6 команд, які грають між собою в 2 кола. За підсумками першої частини чемпіонату лідирував колектив “Кузя”. Вслід за ним йшов “Колесо -Центр”. Власне, друге коло розпочалось очним матчем фаворитів.

Прем’єр- ліга Запорізької міської асоціації міні-футболу. Торік чемпіонство здобула команда у білій формі. Зараз вона грає під назвою “Кузя” і знову є головним фаворитом. Однак це не виключає конкурентів досить високого рівня.

Зі старту гри між діючим чемпіоном Прем’єр-ліги командою “Кузя” та срібним призером “Колесо-Центром” окрім гарячої футбольної емоційності, матч ознаменувався жорсткою та ефектною боротьбою за м’яч. Краса цього процесу допомагала чекати на голи не нудьгуючи. Спершу більше шансів на взяття воріт мали футболісти в синіх формах. Однак спочатку забити завадила штанга. Іншого разу відвернулася фортуна. Під кінець тайму “Кузя” перехопив ініціативу. Підсумок – на 11 хвилині Андрій Огнистий вивів білих уперед. А за дві з половиною хвилини до перерви Дмитро Харченко подвоїв перевагу. 2:0 – результат першої половини поєдинку.

По перерві срібні призери змагань скоротили відставання. Через це більшість часу другого тайму “Кузі” довелося грати на нервах, ризикуючи втратити перевагу.

Втім другого покарання з боку “Колеса” не сталося. “Кузя” усвідомив хиби, гравці додали грі розуму, плюс висока техніка Едуарда Босенка – все це врешті -решт призвело до вистражданого третього голу. Автором остаточної крапки в матчі став Андрій Огнистий. Тож 3:1 – перемога за білими.

Після цієї перемоги “Кузя” зміцнює лідерство, маючи 15 очок. На другому місці колектив “Нікма” з 10 балами. “Колесо-Центр” на третій сходинці з аналогічною до “Нікми” кількістю пунктів.