circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває боротьба з «наливайками»

22.08.2019, 08:22

text
Поділитися:

У Олександрівському районі Запоріжжя пройшов рейд по об’єктах з продажу нелегального алкоголю, в якому взяли участь представники районної влади та громадськість. Перевіряли район ринку Анголенка, де мешканці довгий час скаржилися на роботу “наливайок”.

На території ринку Анголенка в Олександрівському районі розташовано одразу декілька точок з продажу алкоголю. За результатами перевірок громадськими організаціями та правоохоронними органами більшість з них продають спиртні напої без документів. Наприклад, така ситуація за адресою вул. Жуковського, 26, де не тільки немає необхідної документації, але й усередині повна антисанітарія, і як наслідок – факти отруєння відвідувачів. За словами місцевих жителів, у день рейду цей заклад не відкривався. Як і декілька сусідніх.

– У нас по вулиці проблема – постійно працює велика кількість “наливайок”, які продають сурогат, поліція бездіяльна. Коли почались постійні рейди, багато таких закладів закрилися. Я постійно слідкую за цією ситуацією, і дійсно протягом декількох днів і навіть тижнів багато барів не працюють, – розповіла запоріжанка Альбіна Бовкун.

За словами керівництва районної адміністрації, подібні рейди за участі влади та громадськості проводяться постійно і будуть організовуватись ще частіше. Точкам, що продають алкоголь без належної документації, загрожують адміністративні стягнення. Якщо в результаті експертизи алкогольна продукція буде визнана контрафактною, відповідальним особам загрожує і кримінальна відповідальність.

– Виконуємо доручення мера. Як ми бачимо, всі “наливайки” району зараз зачинені. Ми підійшли до організації рейдів системно. Минулого тижня під час рейду конфіскували більше 100 одиниць товару в одному з нелегальних об’єктів, який торгував без будь-яких документів на алкоголь. Рейди у нас тепер будуть планові – кожного тижня по декілька разів. Таким чином будемо розганяти нелегальних продавців алкоголю. Мета одна – щоб “наливайок” в Олександрівському районі не було, – сказав голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: