+3°

+3°

У Запоріжжі триває чемпіонат області з пляжного футболу

30.07.2019, 18:24

Триває чемпіонат області з пляжного футболу серед команд Вищої ліги. Першість налічує 8 команд. Значна частина колективів є нещодавніми учасниками Прем’єр-ліги Запорізької міської асоціації міні-футболу.

Третій тур обласної першості з пляжного футболу. Команда
Бонус грає проти фаворита чемпіонату Кузі. Торік підопічні Едуарда Босенка посіли другу сходинку, поступившись Колесо-Центру”. Цього разу налаштовані тільки на золото”. Окрім тих, хто в складі чинного переможця Прем’єр-ліги ЗМАМФ вже багато років, за чемпіонство на пляжі бореться і низка новачків. Таким чином наразі склад Кузі є так би мовити сплавом професійних футболістів, аматорів та ветеранів.

До матчу з Бонусом” “Кузя” мав поразку від Колеса-Центра в першому турі та перемогу над Штурмом в другому. Матч із біло-чорними теж не став легкою прогулянкою на пляж. Опонент першим вийшов уперед на 14-й хвилині. Гол забив Денис Коновалов. Але майже одразу Сергій Дубовик зрівняв рахунок. За 2 хвилини Костянтин Андрєєв уперше вивів свій клуб уперед. Гаряча боротьба продовжилася. Однак більше підопічні Едуарда Босенка не дозволили супернику вразити свої ворота. Натомість скривдили голкіпера-візаві ще двічі. Зокрема, гол-красень від воротаря Кузі” – Юрія Васильченка.

Остаточну крапку в матчі на 21-й хвилині поставив Андрій Огнистий. Тож кінцевий рахунок 4:1 – перемога за Кузею”. Після цього туру Кузя посідає третє місце в турнірній таблиці з шістьма очками. Другий з такою ж кількістю пунктів – “Прайд”. Лідирує “Колесо-Центр”, хоча за балами теж не випереджає переслідувачів. Наразі питання сходинок є відносним і фіксується за рахунок очних зустрічей та забитих-пропущених мячів.