circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває підготовка до масштабного «Еко Форуму»

01.09.2021, 07:53

text
Поділитися:

Захід проходитиме протягом трьох днів – 14, 15 і 16 вересня. Як і в попередні роки, на екологічному форумі заплановано проведення спеціалізованих виставок, презентацій, тематичних круглих столів і панельних дискусій. Серед новацій – реалізація конкурсу проєктів ландшафтного дизайну, збільшення кількості експертних гостей форуму та залучення нових екопартнерів.

У Запоріжжі вже вп’яте буде проходити масштабний екологічний форум. Тільки минулого року на заході виступили понад 80 спікерів, було відкрито 60 спеціалізованих виставок на більш ніж 4 тисячах кв. м виставкової площі. Загалом захід відвідали більше 2 тисяч осіб, серед них – гості з Канади, США та Німеччини.

Головна тема «Еко Форуму 2021» – Європейський зелений курс через локальні ініціативи.

– Зараз це тема номер один у всіх європейських країнах. Впровадження зеленого виробництва, використання зеленої енергетики, залучення екоінвестицій – всі ці теми ми будемо презентувати і обговорювати на нашому форумі. Але на нинішньому заході ми залишили і всі наші популярні традиційні напрямки – захист атмосферного повітря, управління побутовими та промисловими відходами тощо. Прикро, що в цьому році багато населених пунктів області, а також промислові підприємства міста проігнорували запрошення до участі, пояснюючи це пандемією коронавірусу. На нашу думку, теми, які будуть обговорюватися на форумі, мають актуальний характер, а їх ігнорування говорить про байдуже ставлення до екології, – зазначив радник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв.

За словами організаторів, захід триватиме протягом трьох днів:

14 вересня – пленарна частина з обговорення основної теми форуму; робота секцій «Локальні ініціативи в рамках Європейського зеленого курсу» і «Європейський зелений курс – можливості для розвитку українського бізнесу»; засідання комітету з питань природокористування та охорони навколишнього середовища при ТППУ;
15 вересня – робота секцій «Енергоефективність, відновлювальна енергетика», «Управління водними ресурсами: якість води, очищення стічних вод», «Управління промисловими і побутовими відходами», «Захист атмосферного повітря»; проведення Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту;
16 вересня – конкурс проєктів ландшафтного дизайну, робота секцій громадських організацій.
Паралельно протягом трьох днів форуму буде проходити виставка екологічних рішень, технологій, ініціатив. Будуть розміщені стенди підприємств, громадських організацій – всього понад 80 учасників експозицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: