circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває серія рейтингових турнірів з більярду

20.02.2020, 11:59

text
Поділитися:

Триває серія рейтингових турнірів Запорізької ліги більярду. На другому етапі спортсмени виборювали нагороди з гри “Вільна піраміда”. Старт приніс нового, але в той же час старого чемпіона.

Порівняно з першим етапом, який відбувся з іншої гри, — “Комбінованої піраміди” — нинішній зібрав меншу кількість учасників. Цього разу в більярдному клубі “Армада” зібралося сімдесят спортсменів. Така порівняно низька популярність “Вільної піраміди” пояснюється специфікою правил, які значно ускладнюють конкуренцію між гравцями різного класу.

Анастасія Павлюк, головний суддя змагань, зазначає, що рівень гри тут показує трохи більше, тому менше шансів виграти у сильного суперника. Якщо в комбінованій піраміді можна виграти у сильного суперника, відіграючись або іншим способом, то в американці, вільній піраміді, — це саме майстерність.

Незважаючи на це, до Запоріжжя традиційно приїхали спортсмени і з інших міст. Так, географію нинішнього старту склали Дніпро, Енергодар, Мелітополь, Покровка, Кам’янське, Бердянськ та Дніпрорудне. Чимало гравців — постійні учасники, які не шкодують часу на шлях. Приваблює їх цілий комплекс факторів.

Артур Мостовий, учасник змагань (Дніпро), до таких факторів відносить дуже швидке проведення турнірів, хороший клуб, хороші столи, дуже багато учасників, грати доволі цікаво. Є як середні суперники, так і дуже сильні. Як тренування, як спаринг на один день — це шикарна можливість їздити на ці турніри.

Лютневий турнір був позначений ще одним дебютом юного спортсмена. Як пам’ятаємо, у січні свій перший змагальний досвід отримав десятирічний Микита Хоролич, який майже одразу став показувати гідні результати. Цього разу він увійшов до числа шістнадцяти кращих. І на нинішньому старті відзнаку наймолодшого учасника отримав одинадцятирічний Олександр Копцев. До змагань він готувався півроку під керівництвом свого батька, який також є одним з провідних запорізьких гравців.

— Він мені багато чого радив, я відпрацьовував кулі, які мені подобалися: і прямі, і свояки. Батько хоче навчити мене бути таким, як він, — коментує Олександр Копцев-молодший.

Більш дорослий вік та досвід суперників не став для юного спортсмена перепоною. Олександр Копцев-молодший зміг увійти до числа сорока восьми . Вважає, що далі буде покращувати свої результати. Хлопець зізнається, що він трошки боїться, але впевнений — він виграє і все буде добре.

Підсумок турніру приніс нового в цьому році, але водночас старого переможця. На першу сходинку п’єдесталу пошани піднявся абсолютний чемпіон ліги 2018 року Денис Чепижко. У фіналі він переміг свого земляка Артема Діденка. Наступний рейтинговий турнір відбудеться у березні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: