circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі триває утилізація новорічних ялинок

04.02.2021, 13:52

text
Поділитися:

У Запоріжжі продовжують вивозити новорічні ялинки та гілля. Дерева з усього Олександрівського району звозять в одне місце, де підрядники за допомогою дробильної машини перероблять їх на тріску.

Робітники підрядної організації працюють на вулиці Козачій між будинками 1 і 5. Як розповів голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий, зараз в роботі близько 35 адрес, з яких ще необхідно вивезти гілки, ялинки.

– В Олександрівському районі триває вивезення та подрібнення ялинок і гілки. Уже відпрацьовано близько 300 адрес, з яких вивезли близько 20 тонн новорічних дерев і гілок. Але жителі району ще продовжують виносити ялинки. Через тиждень-півтора ми завершимо вивезення гілок та ялинок і наведемо лад на вулицях району. Також, з наступного тижня почнеться вивезення листя. Крім цього, ведеться робота з ліквідації стихійних звалищ. Сміття з місць скупчення вивозять щотижня, – розповів Валерій Мостовий.

Подрібнення ялинок і гілок дозволяє швидше вивезти накопичене. Тріску утилізують на полігоні твердих побутових відходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: