+3°

+3°

У Запоріжжі триває відкритий чемпіонат ЗМАМФ із пляжного футболу

31.07.2020, 15:41

Четвертий тур першості. Один із претендентів на трійку лідерів “Запоріжпромгрупп” проти дніпровського “Вибору”. Шквал голів розпочався дуже швидко. Вже під завісу першого тайму, на 11 хвилині зустрічі, рахунок був 2:2. Очікуваний перебіг подій для однаково мотивованих команд.

Боротьба тривала, але в очікуванні наступних голів довелося потерпіти. Найкращий шанс вивести “Запоріжпромгрупп” уперед мав Антон Гай на 15 хвилині з пенальті.

І це не останній пенальті, котрий побачили глядачі. Адже ні в другому, ані в третьому, і навіть в екстратаймі глядачі голів не побачили. Переможця довелося визначати за серією післяматчевих 11-метрових. І знову болісний момент для Антона Гая.

Слідом черга Євгена Петренка, котра після виконання варта кількох переглядів.

Володимир Кремса своєї можливості допомогти запоріжцям не змарнував Владислав Хлопков не зміг обіграти візаві. А от після невдачі Кирила Корешкова господарі мали змиритися з поразкою, адже у складі гостей був ще один реалізований пенальті Максимом Раротом.

Таким чином “Вибір” здобуває першу перемогу в чемпіонаті. “Заппоріжпромгрупп” перебуває у складному становищі, маючи три очки. Лідирує наразі “Нікма”.