circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі у професійній майстерності змагалися електромонтери

02.04.2019, 11:29

text
Поділитися:

На базі Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Організатори конкурсу – Департамент освіти і науки облдержадміністрації та науково-методичний центр професійно-технічної освіти в області – метою заходу ставлять закріплення та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризацію фахових здобутків кращих учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Теоретичні знання, практичні вміння та навички конкурсантів оцінювалися компетентним журі. У конкурсі змагалися вісім представників із Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти, Дніпрорудненського професійного ліцею, Запорізького машинобудівного вищого професійного училища, Пологівського професійного ліцею, Михайлівського вищого професійного училища, Великобілозерського професійного аграрного ліцею, Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти.

Під час проведення теоретичного туру учасники проходили тестування на знання з предметів професійно-теоретичної підготовки: «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці», виконували розрахункові задачі з предмету «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Практичний тур передбачав виконання таких завдань: складання принципової схеми підключення датчика руху; на підготовленому макеті пускової апаратури виконання збірки електросхеми пуску трифазного реверсивного асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором.

За рішенням журі переможцем конкурсу став учень Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти Дмитро Мошеренков. Почесні ІІ та ІІІ місце посіли студенти Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти та Запорізького машинобудівного вищого професійного училища Денис Безгінов та Кирило Киріяк. Переможці та учасники нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: