circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбудеться фестиваль фільмів національних товариств

17.02.2020, 10:12

text
Поділитися:

В Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення Фестивалю фільмів національно-культурних товариств.

Як повідомив заступник директора-начальник управління міжнаціональних відносин Павло Мяло, захід заплановано на 28 лютого. Фестиваль буде проведено у приміщені громадської організації «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій».

Метою його організації є збереження та розвиток традицій національних культур, формування культури спілкування представників різних національностей, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці.

Серед організаторів Фестивалю облдержадміністрація, зокрема Департамент культури, туризму, національностей та релігій, Обласний методичний центр культури та мистецтва, Асоціація національних меншин Запорізької області. Партнерами фестивалю стануть Спілка вірмен Запорізької області та громадська організація «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій».

Як зазначили учасники наради, фестиваль фільмів національно-культурних товариств, який проходить вже втрете – це значна подія в культурному житті нашого багатонаціонального краю.

У рамках фестивалю також заплановано презентацію сайту, який висвітлюватиме життя національних спільнот, актуальні питання співпраці та взаємодії у сфері міжнаціональних відносин. Цей проєкт реалізується за підтримки Ради Європи.

В рамках фестивалю відбудеться показ фільмів двох категорій: «SHORT MOVIES» (фільми до 10 хвилин) та «LONG MOVIES» (фільми до 35 хвилин). Це картини, які розповідають про культуру болгар, німців, кримських татар, поляків, вірмен.

Отже, третій «Фестиваль фільмів національно-культурних товариств відбудеться» 28 лютого 2020 р.

Місце проведення – HUB «Платформа спільних дій» (м. Запоріжжя, вул. Тургенєва, 29).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: