circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбудеться конгрес об’єднаних громад

25.07.2019, 12:15

text
Поділитися:

В облдержадміністрації відбувся вже традиційний День об’єднаних територіальних громад. Відкрила захід керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

− Перш за все, хочу відзначити, що процес освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад триває. Загальна сума інфраструктурної субвенції у 2019 році складає 132 млн 793 тис. 500 грн. На сьогодні Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства погоджено 135 проєктних заявок із поданих 142. Громади Запорізької області вже отримали з державного бюджету 59 млн 20 тис. грн коштів субвенції на розвиток інфраструктури, що складає 44,44% від загальної суми субвенції. Ми маємо пам’ятати, що наше з вами першочергове завдання зробити життя у громаді комфортним, безпечним та захищеним, − відзначила у вступному слові Зінаїда Бойко.

Учасники заходу обговорили актуальні на сьогодні для громад питання у сферах освіти, соціального захисту населення та земельних відносин.

Також під час заходу було анонсовано проведення конгресу громад. Це буде перший регіональний конгрес представників органів місцевого самоврядування. В рамках проведення конгресу буде проведений інвестиційний форум в новому форматі. Головною метою конгресу є соціально-економічний розвиток Запорізького регіону.

На сьогодні у Запорізькій області створено 55 об’єднаних територіальних громад, які взяли на себе відповідальність за розвиток своїх територій. Тим часом в області продовжується активний процес об’єднання громад та приєднання сільських та селищних рад до вже існуючих об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення. Серед досягнень Запорізької області – традиційно регіон займає третє місце серед всеукраїнського рейтингу щодо реформи децентралізації. На сьогодні вкрито громадами понад 70% території області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: