circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбудеться молитовний сніданок

30.11.2018, 11:45

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з членами Ради релігійних організацій регіону, під час якої йшла мова щодо необхідності проведення у Запорізькій області молитовного сніданку східного регіону України. Участь у зустрічі взяли єпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви Київського патріархату владика Фотій, представники різних церков, члени Ради релігійних організацій.

Насамперед учасники заходу закликали запоріжців не панікувати у зв’язку із введенням військового стану, а краще помолитися за мир та спокій, свою державу, за бійців, які сьогодні відстоюють її незалежність на Сході України та за моряків, які знаходяться у полоні країни-агресора, аби молитва та віра співвітчизників допомогли вистояти.

Костянтин Бриль зазначив, що не зважаючи на введення військового стану у Запорізькій області, немає жодних обмежень прав громадян, у тому числі – на відвідання церков та проведення молебнів. Навпаки, у тяжкі часи всі звертаються до молитви, спільна молитва здатна об’єднати вірян та надати впевненості. Голова облдержадміністрації запевнив, що в регіоні наразі приділяється велика увага безпеці та збереженню миру та спокою. Також Костянтин Бриль подякував представникам різних релігійних конфесій за толерантність.

Національні молитовні сніданки – традиція багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проводяться в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що цей захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу. Цього року в Україні відбувся вже сьомий Національний молитовний сніданок. І вже понад рік у Запорізькій облдержадміністрації проходять молитовні читання.

Тому було ухвалено рішення, що у першій половині грудня у Запорізькій обласній філармонії відбудеться молитовний сніданок всього східного регіону України за участі представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, громадських лідерів, бізнесменів, іноземних дипломатичних представництв.

Цей захід має особливе значення з метою налагодження ефективної співпраці з представниками релігійних організацій у сфері державно-конфесійних відносин та надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: