circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбудеться молодіжний форум

11.04.2019, 13:15

text
Поділитися:

Підготовку до проведення щорічного молодіжного форуму «Жодних рішень для молоді без молоді» обговорили учасники засідання Запорізької обласної студентської ради, яке відбулося під керівництвом начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової. У заході взяли участь студенти запорізьких вишів та лідери молодіжних організацій.

– Для студентської молоді розпочинається активний сезон, попереду у нас з вами багато різноманітних заходів, запланованих за ініціативи молоді та підтриманих обласною владою. Вже наступного тижня ініціативна група студентської ради поїде до Києва, де ознайомиться з роботою Міністерства молоді України, державною політикою, яку буде потім упроваджувати на рівні області. Це буде вагомий досвід для вас, а можливо, хтось потім виявить бажання працювати в органах влади та впроваджувати молодіжну політику вже на іншому рівні, – зазначила Наталія Власова.

У Запоріжжі 24-25 квітня відбудеться щорічний молодіжний форум «Жодних рішень для молоді без молоді». Із запорізькою молоддю будуть працювати тренери з м. Львів.

– Молодіжний форум – це сучасна платформа для знайомств та обміну досвідом, налагодження тісних відносин і взаємної підтримки молодіжних лідерів нашої області, допомога у розвитку лідерських якостей та практичні напрацювання об’єднання колективів. Це вже традиційний захід для нас, але кожного року ми лише набираємо обертів, – зазначила Наталія Власова.

Форум проводиться у форматі серії семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик панельних дискусій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: