circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбудеться Туристичний бізнес-форум

08.11.2018, 10:08

text
Поділитися:

Наприкінці місяця – 27-28 листопада – у Запоріжжі відбудеться другий Туристичний бізнес-форум. Протягом двох днів кращі експерти у сфери туризму обговорюватимуть нові тренди і тенденції у туристичній галузі.

На відвідувачів форуму очікують більше 50 спікерів, понад 10 000 гостей, смачна їжа, тони корисної та цікавої інформації.

Під час форуму обговорення проходитиме за чотирма глобальними напрямками:

Фестивалі

Не існує туризму без фестивалів. У Запоріжжі цього року відбулись три великі фестивалі – «Музика та Небо», «Khortitsya Freedom», «Zaporizhzhia Jazzy», які з задоволенням відвідали не лише місцеві мешканці, а й гості міста. Тому один з глобальних напрямків форуму присвячений саме фестивалям. Організатори найбільших фестивалів, артисти та відомі ведучі зможуть цікаво та корисно розкрити цей напрямок під час Туристичного бізнес-форуму.

Гастро

Рік гастро-туризму в Україні також не залишиться без уваги на форумі. Шеф-кухарі, ресторатори та зірки гастро-бізнесу весь день будуть ділитися своїм досвідом і заряджати енергією спокусливого «смачного» туризму.

Маркетинг

Маркетинг і брендинг лежать в основі всіх успішних стратегій. Кращі дизайнери, маркетологи та PR-спеціалісти будуть розповідати про теми брендингу та маркетингу в туризмі.

Туристичний офіс

Правильно побудована інфраструктура – це кровообіг всієї туристичної галузі: від інфраструктури та міських просторів до роботи кращих гідів і правильних бізнес-моделей готельної індустрії.

Початок форуму 27 листопада о 10:00 у Палаці спорту «Юність». 28 листопада заходи відбудуться у Туристичному інформаційному центрі міста Запоріжжя.

Додаткова інформація за телефоном: 093-786-91-47; [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: