circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбудеться всеукраїнський конкурс професійної майстерності

18.10.2019, 11:21

text
Поділитися:

Міжнародний рух WorldSkills International – найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів профтехзакладів та закладів вищої освіти, молодих робітників у віці від 18 до 22 років. Конкурс проводиться в Європі та світі кожні два роки.

Перший етап конкурсу «WorldSkills Ukraine» у Запорізькій області відбудеться 24-26 жовтня на базі виставкового центру «Козак-Палац».

З цього приводу у облдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету всеукраїнського конкурсу, яке провела директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Офіційними організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України спільно з Федерацією роботодавців України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

– Цей конкурс є важливим інструментом зростання престижності робітничих професій, популяризації професійної (професійно-технічної) освіти та розвитку державно-приватного партнерства в системі освіти. Цього року у конкурсі з’явилося більше напрямів – їх тепер 17. Так, уперше будуть оцінюватись такі напрями: кладка цегли, токарні роботи, роботи на верстатах ЧПУ, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки, водні технології, експлуатація дорожньо-будівельної техніки, обслуговування важкої техніки, – зазначила Тетяна Озерова.

Посадовець повідомила, що очікується понад 100 учасників.

У ході засідання оргкомітетом затверджено дев’ять компетенцій: зварювальні роботи; кондитерське мистецтво; кулінарне мистецтво; токарні роботи; електромонтажні роботи; слюсарні роботи; кладка цегли; підйом та транспортування вантажів; експлуатація та обслуговування залізничного транспорту.

Також учасники зібрання обговорили питання часового планування заходу, транспортну логістику та особливості прийому та розташування конкурсантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: