+3°

+3°

У Запоріжжі відбулась першість міста з легкої атлетики серед юнаків

06.10.2020, 12:55

У Запоріжжі відбулась першість міста з легкої атлетики серед юнаків. Змагання відкриті. Крім господарів, участь взяли представники Полог, Енергодару та Дніпрорудного.

Зазвичай Дарина Озерчук виступає на дистанції 200 метрів. На чемпіонаті Запоріжжя вирішила спробувати свої сили в іншому легкоатлетичному виді змагань — 100-метрівці. Перший забіг виграла. А за підсумками старту здобула «срібло». Дівчина займається легкою атлетикою рік, і наразі ставить собі за мету виконати норматив майстра спорту. Каже, тренер завжди підтримує і наставляє.

В іншій віковій категорії виступає Тетяна Кравченко. Свій перший забіг на 100 метрів дівчина також завершує перемогою. Щодо остаточного результату на чемпіонаті — Тетяна посідає 4 сходинку.

Про цілі чемпіонату розповідає головний суддя змагань — Володимир Самоленко. Серед учасників – старші та молодіші юнаки, відповідно, 2005 року народження і молодше, і 2004 року народження і старші. До участі запросили тих спортсменів, котрі не змагалися на командному чемпіонаті України серед юнаків, аби вони змогли показати результат, на котрий готувалися, і для когось це будуть особисті рекорди, але усі наберуться досвіду на домашніх змаганнях.

Серед чемпіонів Запоріжжя — і представниця школи «Металург» Олександра Литвиненко, котра перемогла на дистанції 200 метрів.