circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася 39-та крейсерська регата

09.09.2021, 13:38

text
Поділитися:

Запорізький крейсерський яхт-клуб — явище у своєму плані унікальне. Серед його суден немає жодної заводського побудування. Усі човни створювалися яхтсменами власноруч. На сьогодні клуб налічує 19 учасників. Серед них — як новачки, так і спортсмени, з яких починався цей яхт-клуб. Вони залишилися вірними вітрильному спорту, незважаючи на найважчі обставини.

У 39-й регаті на призи міського крейсерського яхт-клубу взяли участь екіпажі з Енергодара, Нікополя, Нової Каховки. Це міста, які розташовані на нижньому б’єфі Дніпра. Для них головна проблема — це шлюзування. Цього разу в ній на допомогу прийшли депутати міської ради, які виділили кошти. Завдяки цьому в змаганнях взяло участь більше суден саме з цієї частини Дніпра.

Один з ветеранів міської крейсерської регати — Олександр Горємикін. Для нього ці перегони стали 31-ми. Він в них виступав у складі різних екіпажів, на різних яхтах. Нинішня, яку він будував більше року — “Біла перлина” — тільки в цьому сезоні вийшла на старт у змаганнях. Але капітан каже, що вона вже готова здобувати нагороди і на всеукраїнському рівні.

Це “Біла перлина” довела й на нинішніх змаганнях. У класі міні-тонників екіпаж Олександра Горємикіна посів друге місце. Тепер у вітрильному календарі Запоріжжя в цьому році залишився один старт — “Хортицька навколосвітка”. Після цього погляди яхтсменів будуть спрямовані вже на наступний сезон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: